Kuituhaaroittimet

Valmistajat

Uusi ADD/DROP module 1470nm 2-direction Näytä suurempana

8-KANAVAINEN CWDM plus 1310nm Mux/DeMux Moduuli

CWDMG1470FACC01

3 kappaletta

Varastossa

Huom: Viimeinen tuote varastossa!

59,90 €

CWDM Mux/DeMux on 8-kanavainen (1310, 1470, 1550, 1610nm) passiivinen optinen “haaroitin”. Mux/DeMux yhdistää värilliset aallonpituudet yhdelle 9/125µm SM kuituparille. Optisten verkkojen hyödyntäminen jakamalla yksittäinen kuitu useisiin aallonpituuksiin on tehokas tapa moninkertaistaa siirtotien kapasiteetti.

  • Protokollariippumaton; yhdistää eri yhteydet yhdelle kuituparille
  • Mahdollistaa jopa 100Gb yhteyksien siirtämisen samassa kuituparissa
  • SC/UPC -liititimet
  • ITU-T G.694.2 -standardien mukainen
  • 19″ kiinnitys 1U-korkeaan asennuskehykseen
 
Tuo ostoskori Excel-tiedostosta (.xls) jossa on tuotekoodit ja määrät